Dostawa GRATIS dla zamówień przedpłaconych od 800 zł

Junkers + Bosch = Bosch Termotechnika, to urządzenia do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody i klimatyzacji oferowane pod markami Junkers oraz Bosch. Firma jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Poprzez wykorzystanie marki Junkers i marki Bosch uzyskujemy efekt synergii. Junkers to marka o bogatej tradycji stale rozwijająca kompetencje w branży grzewczej. Bosch jest marką o szerszym zasięgu i jeszcze większej rozpoznawalności, kojarzoną z różnymi branżami i innowacyjnością produktów. 

Najwyższa jakość i zaawansowana technologia - Bosch Termotechnika to urządzenia, które działają niezawodnie przez lata. Ich produkty cechuje wysoka jakość, rewolucyjny design i zaawansowana technologia.

 

BOSCH

Bosch kocioł Cerapur Compact ZSB 24-1 + zbiornik SGW(S) Rondo Premium 120L + czujnik AF2 + Czujnik c.w.u. Bosch kocioł Cerapur Compact ZSB 24-1 + zbiornik SGW(S) Rondo Premium 120L + czujnik AF2 + Czujnik c.w.u.
Producent: BOSCH
Cena:

7 550,00 zł

Cena regularna: 7 750,00 zł

Najniższa cena: 7 470,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • -3%
dodaj do przechowalni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium