Dostawa GRATIS dla zamówień przedpłaconych od 800 zł

Formy płatności

Naszym celem jest, aby zakupy były jak najbardziej bezproblemowe. Wiąże się z tym również maksymalny komfort przy dokonywaniu zapłaty. Zamawiając towary w naszym sklepie możecie Państwo dokonać płatności wybierając jedną z poniższych form. Dowiedz się więcej o formach płatności w balneumart.pl.

  • Przelew tradycyjny
  • Przelew natychmiastowy Shoper płatności
  • Za pobraniem kurierowi przy odbiorze
  • Gotówka przy odbiorze osobistym

Przelew tradycyjny
Sam dokonasz przelewu – płacisz po złożeniu zamówienia.
Przelew możesz wykonać online, za pośrednictwem portalu swojego banku, w banku lub na poczcie. Dane do przelewu będą wyświetlone na stronie bezpośrednio po zakończeniu zamówienia. Poza tym otrzymasz je w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Dane do przelewu
BalneumArt
Ul. Makowa 19, 76-039 Nowe Bielice
Numer rachunku bankowego:
mBank 65 1140 2004 0000 3202 7260 4791

W polu “tytułem” prosimy koniecznie podać numer zamówienia. Znacznie ułatwi nam to pracę i przyśpieszy wysłanie paczki. Proszę pamiętać, że pieniądze wysłane przelewem bankowym docierają po różnym czasie. Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy paczkę.

Zlecając przelew zagraniczny należy podać numer rachunku w standardzie IBAN oraz kod SWIFT (BIC) banku
Nr Rachunku IBAN – PL65114020040000320272604791
Nr BIC – BREXPLPWMBK

Przelew natychmiastowy Shoper płatności
Płacąc za zamówienie mogą Państwo również wybrać przelew natychmiastowy Shoper płatności jako sposób płatności. Przy takim wyborze, podczas procesu zamówienia zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę firmy Blue Media gdzie mogą się Państwo zalogować do swojego banku i potwierdzić zapłatę. Odpis z konta nastąpi poprzez obciążenie rachunku w zależności od wybranego dla sposobu płatności.

Za pobraniem płacąc kurierowi przy odbiorze
Umożliwiamy naszym Klientom płatność gotówką przy odbiorze. Za zamówienie dostarczane przesyłką kurierską mogą Państwo zapłacić kurierowi. W przypadku płatności gotówką przy odbiorze, prosimy o posiadanie odliczonej kwoty, ponieważ kurier nie zawsze dysponuje środkami potrzebnymi do wydania reszty. Uwaga! Przesyłki paletowe nie są wysyłane za pobraniem.

Gotówka przy odbiorze osobistym
Umożliwiamy naszym Klientom płatność gotówką odbiór osobisty z magazynu. W przypadku odbiorów osobistych jedyną formą płatności na miejscu jest gotówka. Kasa nie realizuje płatności kartami. Prosimy o posiadanie odliczonej kwoty, ponieważ nie zawsze dysponujemy środkami potrzebnymi do wydania reszty.

Masz jakieś pytania?
Chętnie udzielimy dalszych informacji. W tym celu wystarczy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Czekamy na Twoje pytania!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium