Tece C.O. 4+3 O.P. rozdzielacz 2w1 do ogrzewania podłogowego i do c.o.

  • 2 083,08
Producent: TECE
Kod produktu: 77333143
Dostępność: dostępny

sprawdź koszty dostawy ››

Rozdzielacz Tece 2w1 – dwuparametrowy rozdzielacz do grzejników i do ogrzewania podłogowego. Urządzenie to przeznaczone jest do domów jednorodzinnych o powierzchni do 200 m2 w których ogrzewanie podłogowe zajmuje nie więcej niż 90-110 m2 a pozostała część powierzchni ogrzewana jest grzejnikami. Nowość rozdzielacz wyposażony jest w nową pompę elektroniczną Wilo-Yonos Para 15.

C.O. 4 OBWODY + O. P. 3 OBWODY

Wys. / Szer. / Dług. [mm] 390 / 640 / 120

Specjalna konstrukcja pozwala zasilać układ grzejników i układ ogrzewania podłogowego wodą o różnych temperaturach: Ogrzewanie podłogowe max 45°C. Ogrzewanie grzejnikowe max 90°C (temperatura wody kotłowej). Warunek konieczny: temperatura zasilania rozdzielacza min 20°C wyższa niż temp. w układzie ogrzewania podłogowego.

Rozdzielacz wyposażony jest:
Po stronie ogrzewania podłogowego: mieszacz pompowy z głowicą termostatyczną, przepływomierze 0,5 do 3,0 l/min na belce zasilającej, wkładki do zaworów termostatycznych na belce powrotnej, termometr wody po zmieszaniu, bypass, odpowietrzniki i spusty.
Po stronie c.o. : wkładki do zaworów termostatycznych na belce zasilającej, zawory odcinające na belce powrotnej – można podłączyć tam grzejniki lub grupy grzejników o łącznej mocy grzewczej do 8000 W. Wejście do rozdzielacza od strony kotła 3/4”. Do podłączenia rur grzewczych stosować złącza alternatywne fi 16, 17 i 20 systemu TECEfloor.
Całość jest kompletnie zmontowana i gotowa do użycia.

Rozdzielacz ten pozwala na zamontowanie kompleksowej automatyki elektronicznej dopasowującej temperaturę w ogrzewanych pomieszczeniach do wymogów użytkowników. Pozwala to na znaczne oszczędności w zużyciu energii, która z roku na rok staje się coraz droższa.
Dodatkową zaletą jest cena tego produktu, która jest bardzo konkurencyjna do tradycyjnych rozwiązań.

UWAGA: Poza dostępnymi układami można zamawiać jeszcze następujące kombinacje układu:
Ilość sekcji grzejnikowych C.O. od 1 do 6 – Ilość sekcji podłogowych O.P. od 2 do 3
Ilość sekcji grzejnikowych C.O. od 1 do 5 – Ilość sekcji podłogowych O.P. 4
Ilość sekcji grzejnikowych C.O. od 1 do 4 – Ilość sekcji podłogowych O.P. od 5 do 8