Heimeier zestaw termostatyczny Multilux 4 chrom z głowicą termostatyczną Halo

  • 285,00
Producent: Heimeier
Kod produktu: 9690-28.800
Dostępność: dostępny

sprawdź koszty dostawy ››

Multilux 4 Chrom – zestaw do grzejników łazienkowych i uniwersalnych w systemach 2-rurowych i 1-rurowych z dwupunktowym przyłączem. Podłączenie środkowe z rozstawem 50 mm. Multilux 4 – zestaw jest idealny do montażu kątowego jak i prostego, a głowica termostatyczna może być zamontowana z lewej lub prawej strony. Przy montażu z prawej, wkładka termostatyczna musi być zamieniona stronami z wkładką odcinająco / regulacyjną.

Systemy ogrzewania 1-rurowego i 2-rurowego

Funkcje:Regulacja Bezstopniowa nastawa Odcięcie
Wymiary: DN 15
Klasa ciśnienia: PN 10
Temperatura: Max. temperatura robocza: 120°C, z obudową 90°C. Min. temperatura robocza: -10°C.

Korpus zaworu: z odpornego na korozję brązu
O-ringi: guma EPDM
Grzybek zaworu: guma EPDM
Sprężyna powrotna: Stal nierdzewna
Wkładka zaworowa: Mosiądz, PPS (polifenylosulfid)
Wymiana wkładki zaworowej za pomocą narzędzia montażowego bez konieczności opróżniania instalacji.
Trzpień: ze stali nierdzewnej z podwójnym O-ringiem uszczelniającym. Zewnętrzny o-ring może być wymieniany pod ciśnieniem.
Obudowa: ABS

Pokrycie powierzchni: Korpus zaworu oraz kształtki połączeniowe są niklowane.

Podłączenie do grzejnika: Adaptery do połączeń na gwint R1/2 oraz G3/4. Kompensacja z tolerancją ±1,0 mm za pomocą specjalnych nakrętek i elastycznego systemu uszczelnienia dla montażu bez naprężeń.

Podłączenie rur: Gwint zewnętrzny G3/4 dla złączek zaciskowych do rur z tworzyw sztucznych, miedzi, stali cienkościennej i rur wielowarstwowych.

Połączenie z głowicą termostatyczną: Gwint M30×1.5

Głowica termostatyczna typu Halo z zamkniętym koszem oraz termostatem wypełnionym nieściśliwą cieczą. Wysoka siła nastawcza, minimalna histereza, optymalny czas zamykania. Stabilna regulacja nawet z mniejszymi, wyliczonymi wahaniami zakresu regulacyjności (<1 K). Zgodnie z EnEV i / lub DIN V 4701-10. Skala nastaw 8-28. Ochrona przed zamarzaniem. Zakres temperatury 6 °C do 28 °C.