Danfoss Living Eco Bluetooth głowica elektroniczna

  • 170,00
Producent: DANFOSS
Kod produktu: 014G1001
Dostępność: dostępny

sprawdź koszty dostawy ››

Danfoss Eco™ to prosty sposób na inteligentne ogrzewanie. Nowy i udoskonalony termostat to trwałe i zarazem eleganckie rozwiązanie dla Twojego domu.

Zintegrowany wyświetlacz z opcją obrotu o 180° ułatwia odczyt temperatury pod dowolnym kątem. W przypadku manualnej regulacji termostatu Danfoss Eco™ do ustawienia żądanej temperatury możesz użyć pokrętła.

Zestaw zawiera
Elektroniczna głowicę Living ECO Bluetooth
adaptery do montażu na zaworach RA-N oraz M30×1,5,
2 baterie alkaliczne AA.
Instrukcje

Danfoss Eco™ – niskie zużycie energii i wygoda użytkowania. Precyzyjna kontrola temperatury i kosztów ogrzewania.

Danfoss Eco™ jest elektronicznym termostatem programowalnym, regulującym pracę grzejników.
Został zaprojektowany do zastosowania w domach, mieszkaniach i budownictwie komercyjnym. Danfoss Eco™ zastąpuje stare termostaty i zwiększa korzyści płynące z oszczędności energii. Użytkownik może z łatwością wybrać jeden z fabrycznie wgranych programów lub indywidualnie zaprogramować termostat odpowiednio według swoich potrzeb.

Programowanie termostatu możliwe przy pomocy aplikacji mobilnej Danfoss Eco App w Twoim telefonie, z odległości nieprzekraczającej 10 metrów. Możliwa jest również manualna regulacja bezpośrednio przekręcając termostat

Tryb wakacyjny
Jako sposób na dodatkowe oszczędności energii, termostat Danfoss Eco™ oferuje tryb wakacyjny. Na czas naszej nieobecności w domu, termostat obniża temperaturę i przywraca komfort cieplny na czas powrotu domowników.

Funkcja otwartego okna
Dodatkową funkcją wpływającą na oszczędność energii jest funkcja otwartego okna. Dzięki niej termostat wyłącza się w momencie wykrycia znaczącego spadku temperatury, takiego jak podczas wietrzenia pokoju.

Numer katalogowy: 014G1001
Rodzaj komunikacji / Częstotliwość Bluetooth/2,4 GHz
Temp. max. 28 ° C
Wersja: Czujnik wbudowany
Połączenie: RA + M30×1.5
Kolor: Biały

Nowość