Danfoss Living Eco 014G0051 głowica elektroniczna

  • 140,00
  • Produkt chwilowo niedostępny.

Producent: DANFOSS
Kod produktu: 014G0051
Dostępność: brak

sprawdź koszty dostawy ››

Funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo i oszczędność energii to trzy kluczowe cechy nowej linii produktów Living by Danfoss.
Living Eco to najmniejszy elektroniczny termostat na rynku, który można zaprogramować według indywidualnych potrzeb lub wybrać jeden z dwóch fabrycznie zainstalowanych programów, dostosowanych do najczęściej spotykanego trybu życia. Został on zaprojektowany przede wszystkim z myślą o komforcie użytkownika oraz o zwiększeniu oszczędności energii. To co wyróżnia ten produkt, to możliwość kontroli temperatury za pomocą wyświetlacza LCD znajdującego się na głowicy.

Zestaw zawiera
Elektroniczna głowicę Living ECO,
adaptery do montażu na zaworach RA-N oraz M30×1,5,
2 baterie alkaliczne AA.

Living Eco – niskie zużycie energii i wygoda użytkowania. Precyzyjna kontrola temperatury i kosztów ogrzewania. Nie wymaga żadnego panelu sterującego, każda głowica działa indywidualnie.

living eco jest elektronicznym termostatem programowalnym, regulującym pracę grzejników.
Został zaprojektowany do zastosowania w domach, mieszkaniach i budownictwie komercyjnym. Living Eco zastępuje stare termostaty i zwiększa korzyści płynące z oszczędności energii. Użytkownik może z łatwością wybrać jeden z fabrycznie wgranych programów lub indywidualnie zaprogramować termostat odpowiednio według swoich potrzeb.
Tryb wakacyjny
Jako sposób na dodatkowe oszczędności energii, termostat living eco® oferuje tryb wakacyjny. Na czas naszej nieobecności w domu, termostat obniża temperaturę i przywraca komfort cieplny na czas powrotu domowników.
Funkcja otwartego okna
Dodatkową funkcją wpływającą na oszczędność energii jest funkcja otwartego okna. Dzięki niej termostat wyłącza się w momencie wykrycia znaczącego spadku temperatury, takiego jak podczas wietrzenia pokoju.

Typ: living eco
Numer katalogowy: 014G0051
Opis: Niezależny elektroniczny programowalny termostat grzejnikowy, z adapterem do zaworów Danfoss RA-N oraz zaworów z połączeniem M30×1.5
Temp. min. 6 ° C
Temp. max. 28 ° C
Wersja: Czujnik wbudowany
Połączenie: RA + M30×1.5
Kolor: Biały

Tego termostatu nie należy wykorzystywać w instalacjach niebezpiecznych ani w miejscach, w których będzie narażony na kontakt z wodą.