Danfoss Living Connect 014G0002 głowica elektroniczna

  • 200,00
Producent: DANFOSS
Kod produktu: 014G0002
Dostępność: dostępny

sprawdź koszty dostawy ››

Funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo i oszczędność energii to trzy kluczowe cechy nowej linii produktów Living by Danfoss.
Living Connect to najmniejszy elektroniczny termostat na rynku, który można zaprogramować według indywidualnych potrzeb lub wybrać jeden z dwóch fabrycznie zainstalowanych programów, dostosowanych do najczęściej spotykanego trybu życia. Został on zaprojektowany przede wszystkim z myślą o komforcie użytkownika oraz o zwiększeniu oszczędności energii. To co wyróżnia ten produkt, to możliwość kontroli temperatury za pomocą wyświetlacza LCD znajdującego się na głowicy.

Zestaw zawiera
Elektroniczna głowicę Living CONNECT,
adaptery do montażu na zaworach RA-N oraz M30×1,5,
2 baterie alkaliczne AA.

living connect – elektroniczny, zdalnie programowalny termostat grzejnikowy współpracuje tylko z panelami sterującymi Danfoss Link
014G0282 PANEL CENTRALNY PODTYNKOWY
014G0283 PANEL CENTRALNY SIECIOWY

Konfiguracja systemu Living Connect to elektroniczny termostat grzejnikowy przeznaczony do użytkowania w gospodarstwach domowych. Jest on sterowany za pośrednictwem urządzenia głównego zwanego Danfoss Link CC. Panel centralny Danfoss Link CC może również sterować ogrzewaniem podłogowym oraz przełącznikami włączania / wyłączania zamontowanymi w budynku. living connect korzysta z technologii komunikacji bezprzewodowej, cechuje się łatwością montażu i jest dostarczany z adapterami do zaworów termostatycznych RA-N oraz M30×1,5. living connect pracuje na zasilaniu z baterii, ma zwartą budowę i tylko trzy przyciski na przednim panelu, co sprawia, że jego obsługa jest bardzo prosta. Temperaturę można zmienić w każdej chwili za pomocą przycisków na living connect. Sygnał o zmianie temperatury jest przesyłany bezpośrednio do Danfoss Link CC, który synchronizuje ze sobą pracę pozostałych elektronicznych termostatów grzejnikowych w tym samym pomieszczeniu. living connect posiada tak zwaną funkcję “otwartego okna”, dzięki której zawór grzejnika jest zamykany, gdy temperatura w pomieszczeniu gwałtownie spadnie, np. podczas wietrzenia.

Typ: living connect
Numer katalogowy: 014G0002
Opis: Zdalnie programowalny elektroniczny termostat grzejnikowy, z adapterem do zaworów Danfoss RA-N oraz zaworów z połączeniem M30×1.5. Jest on sterowany za pośrednictwem panelu centralnego Danfoss Link
Temp. min. 4 ° C
Temp. max. 28 ° C
Wersja: Czujnik wbudowany
Połączenie: RA+M30×1.5
Kolor: Biały

Termostat nie może być wykorzystywany w instalacjach niebezpiecznych ani w miejscach, w których będzie narażony na kontakt z wodą.