Saunier Duval ExaControl E regulator pokojowy

  • 181,44
  • Produkt chwilowo niedostępny.

Producent: SAUNIER DUVAL
Kod produktu: 0020017839
Dostępność: brak

sprawdź koszty dostawy ››

EXACONTROL E to nowoczesny pokojowy regulator temperatury typu modulacyjnego. Jest on niezwykle wygodny w obsłudze, a regulacja modulacyjna gwarantuje płynne sterowanie mocą kotła, zwiększając komfort i ekonomiczną pracę.

Przeznaczenie:

Pokojowy regulator temperatury umożliwia sterowanie kotłem bezpośrednio z pomieszczeń mieszkalnych, co jest bardzo wygodne szczególnie wówczas, gdy kocioł jest zainstalowany w pomieszczeniach gospodarczych.

Podstawowe zadanie regulatora polega na dostosowaniu pracy kotła do warunków w pomieszczeniach. Regulator pełni rolę termostatu: mierzy temperaturę w pomieszczeniach i steruje pracą kotła, aby uzyskać zaprogramowaną temperaturę pokojową.

EXACONTROL E wyposażony jest ponadto w szereg dodatkowych funkcji podwyższających komfort ogrzewania oraz wypływających na oszczędność i bezpieczeństwo.

Zalety:

funkcjonalność – programowanie temperatury pomieszczenia oraz temperatury ciepłej wody użytkowej;
wygoda – wyjątkowo prosta obsługa, wyświetlanie temperatury pokojowej oraz wybranego trybu pracy kotła; diagnostyka usterek i wyświetlanie informacji o błędzie instalacji lub kotła;
komfort i oszczędne ogrzewanie dzięki regulacji modulacyjnej: regulator dostosowuje w czasie rzeczywistym wybraną temperaturę zasilania obiegu grzewczego, aby jak najlepiej dostosować pracę kotła do żądanej przez użytkownika temperatury pokojowej;
bezpieczeństwo – funkcja ochrony przeciwzamrożeniowej;
estetyczny, nowoczesny design.
Regulator EXACONTROL E może współpracować z następującymi kotłami Saunier Duval:

THEMA CLASSIC C25(2015)
THELIA CONDENS
NIEDŹWIEDŹ CONDENS
ISOFAST 21 CONDENS
ISOTWIN CONDENS
Model:

EXACONTROL E – regulacja temperatury pomieszczeń i temperatury ciepłej wody użytkowej.