Hewalex PCWU 2,5kW powietrzna pompa ciepła

  • 4 987,50
Producent: HEWALEX
Kod produktu: 91.10.13
Dostępność: dostępny

sprawdź koszty dostawy ››

Pompa ciepła PCWU 2,5kW wykorzystuje ciepło zawarte w powietrzu zewnętrznym lub wentylacyjnym do wysokoefektywnej produkcji ciepłej wody użytkowej. Powietrze wylotowe z pompy ciepła ma temperaturę o 5-10°C niższą i może być używane do schładzania pomieszczeń w okresie letnim.
Pompa ciepła PCWU 2,5kW jest kompletnym urządzeniem wykorzystującym OZE oferującym najwyższy pakiet możliwości do ogrzewania wody użytkowej: – możliwość pracy jako jedyne źródło ogrzewania wody użytkowej w sezonie pozagrzewczym – praca całoroczna na powietrzu wentylacyjnym o strumieniu przekraczającym 350 m³/h – ustalanie priorytetów pracy różnych urządzeń grzewczych w kotłowni CWU, tak aby koszt współdziałania systemu był jak najniższy – programy czasowe – sterowanie cyrkulacją – intuicyjny i jednocześnie najbardziej rozbudowany sterownik na rynku pomp ciepła CWU w Polsce – możliwość kontroli i analizy statystyk pracy w EKONTROL.pl (potrzebny osobny moduł LAN) – wgląd w dokładnie opomiarowany układ termodynamiczny urządzenia – kompletność systemu – m.in. pompa obiegowa, stopki amortyzujące, wszystkie czujniki temperatur w zestawie

Dane techniczne
Napięcie/częstotliwość zasilania: 1~230V/50Hz
Klasa wodoodporności: IPX1
Klasa zabezpieczenia przed porażeniem: I
Moc grzewcza A7/W35: 2.51kW
COP A7/W35: 3,8
Moc zasilania A7/W35: 0,67 kW
Czynnik roboczy/waga: R410a / 1200g
Typ sprężarki: rotacyjna
Ciśnienie tłoczenia powietrza: 40 Pa
Przepływ powietrza: 380 m³/h
Przepływ wody: 11 l/min
Max. temp. wody: 60°C
Przyłącze wejścia i wyjścia wody: 3/4”
Hałas: 45 dB(A)
Waga netto: 45 kg
Wymiary urządzenia netto: 720 × 600 × 490 mm
Max. ciśnienie robocze czynnika(przed spr.): 2.1MPa
Max. ciśnienie robocze czynnika (za spr.): 4.4MPa
Numer fabryczny: na kodzie kreskowym
Data produkcji: na kodzie kreskowym

Gwarancja na pompę ciepła obowiązuje od momentu zakupu urządzenia. Warunkiem gwarancji jest przesłanie do 30 dni od daty montażu (jednak nie później niż 90 dni od daty zakupu) montażowej listy kontrolnej na adres producenta z dopiskiem GWARANCJA PCWU 2,5kW lub zarejestrowaniu się na stronie hewalex.pl/gwarancja i wypełnieniu formularza.