Klimatyzator ścienny MULTI SPLIT INVERTER grzewczo-chłodzące SDH 17-085 M3NW

  • 5 450,00
Producent: SAUNIER DUVAL
Kod produktu: 0010014976
Dostępność: dostępny

sprawdź koszty dostawy ››

Klimatyzator typu MULTI SPLIT INVERTER SDH 17-085 M3NW wydajność chłodnicza/grzewcza: 8,0kW / 9,4 kW
Zestaw z trzema jednostkami wewnętrznymi – jeden typ klimatyzatora o katalogowej mocy chłodzącej/grzewczej 8,70/9,40 kW.

Nowoczesna i ekonomiczna technologia
Niezmienny wysoki komfort i elastyczna praca
Szereg dodatkowych funkcji dla większego komfortu
MULTI SPLIT – nawet cztery pomieszczenia chłodzone jednym klimatyzatorem
Klasa energetyczna do A++

Klimatyzatory ścienne typu SPLIT INVERTER to urządzenia przeznaczone do chłodzenia oraz dogrzewania pomieszczeń, przy czym oferta obejmuje klimatyzatory MONO SPLIT – z jedną jednostką wewnętrzną, oraz MULTI SPLIT – z dwiema, trzema lub czterema jednostkami wewnętrznymi. Klimatyzatory ścienne to kompletne zestawy obejmujące jednostkę lub jednostki wewnętrzne, jednostkę zewnętrzną oraz pilota, a także elementy niezbędne do instalacji.

Przeznaczenie:
Klimatyzatory ścienne to doskonałe urządzenia do mieszkań, domów jednorodzinnych, jak również do niewielkich punktów usługowych, sklepików czy warsztatów. Mogą być montowane zarówno w nowo budowanych, jak i istniejących budynkach, a ich instalacja jest wyjątkowo szybka i prosta. Ta grupa urządzeń obejmuje klimatyzatory do pojedynczych pomieszczeń a także systemy złożone nawet z czterech jednostek wewnętrznych. Długość przewodów instalacji może wynosić nawet 25 m, co pozwala na elastyczność w doborze miejsca montażu. Technologia INVERTER sprawia, że urządzenia stanowią znacznie mniejsze obciążenie dla instalacji elektrycznej.

MULTI SPLIT INVERTER:
zestaw z trzema jednostkami wewnętrznymi – jeden typ klimatyzatora o katalogowej mocy chłodzącej/grzewczej 8,70/9,40 kW.

Szeroka gama
Seria urządzeń ściennych SPLIT INVERTER to aż cztery wersje – z jedną, dwiema, trzema lub nawet czterema jednostkami wewnętrznymi. Dzięki temu, z pomocą jednego klimatyzatora można regulować temperaturę w kilku pomieszczeniach. Zaletą jest nie tylko oszczędność energii, ale też łatwiejszy montaż instalacji.

Funkcjonalność
Klimatyzatory ścienne SPLIT INVERTER posiadają funkcję chłodzenia i grzania. Stosowanie klimatyzacji pozwala również na redukcję wilgoci powietrza oraz usuwanie zanieczyszczeń (tj. pyłki i kurz). Urządzenia posiadają też następujące funkcje:

precyzyjny układ nawiewu sterowany za pomocą pilota,
funkcja CIEPŁY START,
automatyczny wybór trybu chłodzenia lub grzania w zależności od temperatury,
funkcja RESTART,
funkcja SLEEP,
funkcja REPEAT,
funkcja X-FAN.

Efektywne i ekologiczne
Klimatyzatory ścienne SPLIT INVERTER wykorzystują najlepszy obecnie czynnik chłodniczy – R 410 A. Zapewnia on najlepszą wydajność a jednocześnie jest najmniej szkodliwy dla środowiska i najłatwiejszy w recyclingu

Min.-maks.wydajność chłodnicza (kW) 2,60-8,70
Min.-maks.wydajność grzewcza (kW) 2,8-9,4
Głośność (dbA) 28/31/34,
Wydajność powietrza (m3/h) 290/365/416, 290/365/416, 350/420/500
Klasa energetyczna : A/A
Środek chłodniczy : R410a
S.E.E.R. : 5,1
S.C.O.P : 3,8
Zasilanie : 220-240/50 V/Hz
Głośność jednostka zewnętrzna 59 (dbA)
Pobór prądu (A) 11
Kolor jednostki wew : biały
Sprężarka Rotacyjna INVERTER
Waga jednostek wewwnętrznej : 9,9,10 kg
Waga jednostek zewnętrznej : 59 kg
Wymiary HxLxD (mm) 790×980×427