Formy płatności

Naszym celem jest, aby zakupy były jak najbardziej bezproblemowe. Wiąże się z tym również maksymalny komfort przy dokonywaniu zapłaty. Zamawiając towary w naszym sklepie możecie Państwo dokonać płatności wybierając jedną z poniższych form. Dowiedz się więcej o formach płatności w balneumart.pl.

  • Przelew tradycyjny
  • Przelew elektroniczny w systemie PayU
  • Za pobraniem
  • Gotówka przy odbiorze osobistym
  • System ratalny PayU

Przelew tradycyjny
Sam dokonasz przelewu – płacisz po złożeniu zamówienia.
Przelew możesz wykonać online, za pośrednictwem portalu swojego banku, w banku lub na poczcie. Dane do przelewu będą wyświetlone na stronie bezpośrednio po zakończeniu zamówienia. Poza tym otrzymasz je w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Dane do przelewu
BalneumArt
Ul. Makowa 19, 76-039 Nowe Bielice
Numer rachunku bankowego:
mBank 65 1140 2004 0000 3202 7260 4791

W polu “tytułem” prosimy koniecznie podać numer zamówienia. Znacznie ułatwi nam to pracę i przyśpieszy wysłanie paczki. Proszę pamiętać, że pieniądze wysłane przelewem bankowym docierają po różnym czasie. Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy paczkę.

Zlecając przelew zagraniczny należy podać numer rachunku w standardzie IBAN oraz kod SWIFT (BIC) banku
Nr Rachunku IBAN – PL65114020040000320272604791
Nr BICBREXPLPWMBK

Przelew elektroniczny w systemie PayU
Płacąc za zamówienie mogą Państwo również wybrać przelew elektroniczny w systemie PayU jako sposób płatności. Przy takim wyborze, podczas procesu zamówienia zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę firmy PayU. Na stronie PayU mogą się Państwo zalogować i potwierdzić zapłatę. Odpis z konta nastąpi poprzez obciążenie rachunku w zależności od wybranego dla PayU sposobu płatności.

Za pobraniem płacąc kurierowi przy odbiorze
Umożliwiamy naszym Klientom płatność gotówką przy odbiorze. Za zamówienie dostarczane przesyłką kurierską mogą Państwo zapłacić kurierowi. W przypadku płatności gotówką przy odbiorze, prosimy o posiadanie odliczonej kwoty, ponieważ kurier nie zawsze dysponuje środkami potrzebnymi do wydania reszty. Uwaga! Przesyłki paletowe nie są wysyłane za pobraniem.

Gotówka przy odbiorze osobistym
Umożliwiamy naszym Klientom płatność gotówką odbiór osobisty z magazynu. W przypadku odbiorów osobistych jedyną formą płatności na miejscu jest gotówka. Kasa nie realizuje płatności kartami. Prosimy o posiadanie odliczonej kwoty, ponieważ nie zawsze dysponujemy środkami potrzebnymi do wydania reszty.

System ratalny PayU
Udostępniamy także bezpieczną i wygodną formę zakupów na raty. Współpracujemy ze znaną na rynku z usług finansowych firmą PayU S.A., która oferuje kredyty na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dla każdego produktu na stronie znajduje się kalkulator ratalny. Umożliwi on Państwu szybkie ustalenie przybliżonej wartości raty w oparciu o wybraną ich ilość. Po złożeniu zamówienia i wybraniu opcji płatności ratalnej Klient przenoszony jest na stronę firmy PayU S.A., gdzie należy wypełnić wniosek kredytowy. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez firmę PayU S.A. do Klienta wysyłana jest do podpisania umowa kredytowa. Po odesłaniu podpisanej umowy sklep BalneumArt otrzymuje informację, że kredyt dla Klienta został uruchomiony i zamówienie może być przekazane do realizacji.

Masz jakieś pytania?
Chętnie udzielimy dalszych informacji. W tym celu wystarczy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Czekamy na Twoje pytania!