Dostawa

Niezawodny transport pod Twoje drzwi!
Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Kurier dostarcza zamówienie w ciągu deklarowanych w zamówieniu dni roboczych bezpośrednio na wskazany przez Państwa adres. Forma dostawy uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju zamówionych produktów oraz od ich liczby. Zawsze podczas wyboru formy dostawy kierujemy się dobrem naszych Klientów, dbając o to, by była ona dla nich jak najbardziej korzystna cenowo i czasowo. Mogą Państwo także wybrać opcję odbioru osobistego towarów z magazynu, nie ponosząc wówczas żadnych opłat związanych z dostawą.

Czas oczekiwania
Czas oczekiwania na przesyłkę = czas przygotowania do wysyłki + czas jej dostawy
Na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny kurierowi na jej dostarczenie. Termin realizacji dostawy wynosi od 2 – do 5 dni roboczych licząc od dnia złożenia zamówienia dla towarów dostępnych na magazynie. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na towary aktualnie niedostępne lub sprowadzane na indywidualne zamówienie klienta.

Czas przygotowania do wysyłki
To czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia do wysłania paczki z magazynu.
Zamówienie płatne przelewem elektronicznym jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy otrzymamy potwierdzenie wpłaty.
Zamówienia płatne przelewem tradycyjnym zaczynamy realizować w chwili, gdy opłata za zamówienie zostanie zaksięgowana na naszym koncie.
Zamówienia płatne przy odbiorze są przyjęte do realizacji w chwili ich otrzymania.

Czas dostawy
Paczki na terenie kraju są dostarczane firmą kurierską lub pocztą polską w ciągu 2-5 dni roboczych od dnia wysłania z magazynu. Godziny pracy firmy kurierskiej są niezależne od sklepu internetowego BalneumArt.

Koszt dostawy
Koszt przesyłki kurierskiej* obliczany jest automatycznie w oparciu o wagę i gabaryty wszystkich produktów znajdujących się w koszyku. Wszystkie produkty wysłane przesyłką kurierską są odpowiednio zapakowane i ubezpieczone. Każdorazowo w momencie nadania przesyłki informujemy klienta mailowo o jej numerze przewozowym, na podstawie którego może on uzyskać informacje o statusie paczki. W przypadku przesyłki kurierskiej z opcją zapłaty przy odbiorze doliczamy narzuconą przez firmę kurierską opłatę za pobranie dla każdej dostawy. Kwota pobrania wynosi do 6 tyś., różnicę należy wpłacić przelewem na konto.

  • W przypadku łączonych zamówień sklep zastrzega sobie prawo do zmiany kosztów wysyłki w porozumieniu z Klientem.

Podane koszty dostawy zawierają cenę przesyłki, opakowania oraz logistyki.

typ wysyłki odbiór własny przelew pobranie
list polecony 0-2 kg N.D. 6,00 – 12,00 zł N.D.
paczka 0-15 kg 0,00 zł 16,00 zł 25,00 zł
paczka 15-30 kg 0,00 zł 20,00 zł 30,00 zł
paczka 30-40 kg 0,00 zł 40,00 zł 55,00 zł
paczka 40-50 kg 0,00 zł 80,00 zł 95,00 zł
paczka 50-70 kg 0,00 zł 110,00 zł 135,00 zł
paleta 70-100 kg 0,00 zł 150,00 zł 175,00 zł
paleta 100-300 kg 0,00 zł 190,00 zł N.D.
paleta 300-.... kg 0,00 zł 230,00 zł N.D.

...
UWAGA ! ! ! Darmowy transport przy wpłacie na konto dla zamówień powyżej 499 zł

Odbiór osobisty
Umożliwiamy naszym Klientom odbiór osobisty z magazynu. Uwaga! Po odbiór prosimy zgłaszać się dopiero po otrzymaniu od nas informacji telefonicznej bądź mailowej, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Przy odbiorze towarów należy mieć przy sobie ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport), a także znać dane identyfikujące zamówienie (jego numer, imię i nazwisko osoby zamawiającej). W przypadku odbiorów osobistych jedyną formą płatności na miejscu jest gotówka. Kasa nie realizuje płatności kartami. Zamówienie opłacone z góry (np. przelewem) wydawane jest wyłącznie osobie zamawiającej lub osobom upoważnionym do odbioru przy składaniu zamówienia po przedstawieniu przez nich ważnego dokumentu tożsamości. Produkty należy odebrać w ciągu 7 dni od daty otrzymania informacji o skompletowaniu zamówienia i możliwości odebrania towaru. Zamówienia nieodebrane w wyznaczonym terminie zostają anulowane z systemu, a wpłacone wcześniej kwoty na realizację tych zamówień zwracamy Klientowi na wskazane konto.

Masz jakieś pytania?
Chętnie udzielimy dalszych informacji. W tym celu wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Czekamy na Twoje pytania!